DOŁĄCZ DO NAS

Dowiedziałeś się o naszym klubie Toastmasters Business Club od znajomego lub z internetu? Interesuje Cię tematyka biznesowa? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności przemawiania publicznego oraz umiejętności przywódcze, ale nie wiesz jak do nas dołączyć? Poniżej opisujemy proces, jak dołączyć do naszego klubu.

Wizyta w klubie i kontakt z nami

Na początek najlepiej przyjść po prostu na jedno z naszych cotygodniowych spotkań. Spotykamy się zawsze w czwartki o godzinie 19:00 w budynku WSB przy ul. Powstańców Wielkopolskich 5 w Poznaniu. Jeżeli dojazd na spotkanie byłby dla Ciebie kłopotliwy to możesz też dołączyć do nas on-line poprzez zoom.

Najlepiej przed spotkaniem skontaktuj się z nami przez maila lub messenger, żeby potwierdzić numer sali, w której będzie spotkanie. Aktualny link do spotkania online znajdziesz również na naszym Fanpage na Facebooku.

Aby uczestniczyć w spotkaniu, nie musisz być od razu członkiem klubu TMBC. Pierwsze 4 spotkania możesz odbyć jako gość, niezobowiązująco sprawdzając, czy to jest właśnie coś dla Ciebie.

Aktualnie spotykamy się w formule hybrydowej – na miejscu + online. Ty wybierasz, w jaki sposób chcesz do nas dołączyć do spotkania.

Kiedy już wiesz, że chcesz dołączyć

Jeżeli stwierdzisz, że chcesz do nas dołączyć, to daj nam znać. Przekażemy Ci wtedy na Twojego maila:

  • informacje o klubie, 
  • zasady dołączenia, 
  • informacje o składce członkowskiej,
  • formularz do wypełnienia. 

Kiedy uzupełnisz i odeślesz formularz oraz opłacisz składkę, wtedy my rejestrujemy Cię do klubu. Wówczas od kolejnego spotkania będziesz już pełnoprawnym członkiem naszego klubu.

Opłata za członkostwo

Przynależność do klubu Toastmasters wiąże się z wniesieniem opłaty wpisowej w wysokości 100zł (płatne raz w życiu) oraz składki wynoszącej ok 210zł za 6 miesięcy. Składkę członkowską płacimy raz na pół roku w okresach październik – marzec; kwiecień – wrzesień. Jeśli dołączysz np. w połowie okresu składkowego, wtedy płacisz składkę proporcjonalnie od daty dołączenia do końca okresu składkowego.
Przykład: Dołączasz na początku stycznia. Okres składkowy jest do końca marca. Wówczas pozostaje do opłacenia kwota za styczeń, luty i marzec – 3 miesiące.

KONTO DO WPŁATY
Anna Milcarek
nr konta w ING: 66 1050 1520 1000 0092 3960 0100

Dostęp do platformy Toastmasters

Po wypełnieniu formularza i dokonaniu wpłaty otrzymasz dostęp do platformy internetowej Toastmasters International z wiedzą i programami szkoleniowymi do wyboru. Więcej o ścieżkach rozwoju (tzw. ang. pathways) możesz przeczytać na stronie toastmasters.org w zakładce zasobów (en)

NAPISZ DO NAS

1 + 6 =

CZWARTEK 19.00
(WSB Ratajczaka, Poznań)
+ oNLINE (Zoom)